Badminton Břeclav

Novoroční benefiční turnaj pro "havránky" - 2. leden 2016

Jelikož se období Vánoc nese ve znamení klidu, pohody a především dobrých skutků, rozhodli jsme se, že i my přispějeme společně s Vaší pomocí k této tradici! Novoroční badmintonový amatérský turnaj čtyřher proběhne jako každý rok 1. víkend nového roku 2016 a ve stejném duchu jako v předchozích letech (bližší info v propozicích) pouze s tou výjimkou, že část startovného bude určena na dobrou věc!

Peťa a Renča Havránkovi (turnajová přezdívka „REPE“) se téměř pravidelně účastnili námi organizovaných amatérských turnajů. V dubnu 2014 museli však na poslední chvíli svoji účast na nočním turnaji odhlásit. Tehdy jsme zjistili, že jejich jediná dcera a též badmintonistka Martina utrpěla po tragické autonehodě velmi těžké zranění hlavy ohrožující život. První tři-čtyři měsíce byla Martina v komatu a přes veškeré každodenní stimulace téměř vůbec nereagovala. V současné době je Martina velmi fixovaná na své rodiče, především na taťku (Peťu), který zůstal doma, aby jí mohla být zabezpečena 24h péče. Přes nepříznivé prognózy lékařů Martina v domácí intenzivní péči dělá pokroky, vrátil se jí úsměv na rty a letos v září zvládla náročný avšak finančně nákladný rehabilitační program, který by byl zapotřebí opakovat. Vybrané finance budou použity na léčebné výlohy Martiny, jejíž příběh si můžete podrobněji přečíst na webových stránkách: www.kontobariery.cz

Pro ty, jež se turnaje nezúčastní a přesto mají zájem finančně přispět, bude v kavárně badmintonové haly p. Karla Macha, Haškova 30, Břeclav v období od 10.12.15 do 2.1.2016 umístěna pokladnička.

Předem moc děkujeme za finanční příspěvky!

Peťa a Renča Havránkovi

Petr a Renata Havránkovi (v černém), Martina Havránková

Martina na kurtu před nehodou


Aktuality

Tréninky oddílových dětí ve školním roce 2021/2022!

Máme účet na YouTube.

Fotky z námi pořádaných akcí můžete sledovat v našem webovém fotoalbu.