Badminton Břeclav

Zimní turnaj smíšených dvojic 29.11.2014

V sobotu 29. listopadu 2014 se v badmintonové hale p. K. Macha sešlo 58 amatérských hráčů - z toho 28 mužů a 30 žen, kteří tu sehráli zimní turnaj smíšených dvojic. Tento turnaj je specifický v tom, že je možno se do něj přihlásit jednotlivě, váš spoluhráč opačného pohlaví vám bude nalosován každé jednotlivé kolo. V rámci turnaje se odehrálo 6 kol, což znamená, že hráči odehráli zápasy hned s šesti různými spoluhráči.

Celkovou vítězkou turnaje se stala Barbora Kopecká ml. s celkovým počtem 26 bodů.
2. misto mezi ženami, a celkové 4. místo, obsadila Barbora Siegelová (25 bodů). Třetí místo (celkové 5.) patřilo Kláře Helešicové (25 bodů).

V kategorii mužů se na 1. místě umístil Petr Elzner (26 bodů) - v celkovém pořadí byl druhý. Stříbrnou příčku vybojoval František Jurček (26 bodů) a bronzovou medaili získal Zbyněk Krupica (24 bodů) - v celkovém pořadí sedmý.

Konečné výsledky turnaje najdete v příloženém souboru.

Těšíme se na Vás na dalším turnaji v pořadí, který proběhne 20. prosince 2014 v badmintonové hale U Machů, Břeclav. Propozice najdete v našem přehledu.