Badminton Břeclav

Výsledky 1. ročníku MachCup

V sobotu 28. září 2013 se v badmintonové hale p. Karla Macha uskutečnil 1. ročník badmintonového turnaje čtyřher nazvaný MachCup. V rámci tohoto turnaje hráči zaplatili symbolické startovné a majitelem haly byly první tři umístěné dvojice oceněny poháry. 1. dvojice navíc získala pohár, který bude s jejich jmény vystaven v kavárně haly. Tento pohár bude každoročně doplněn o další vítěze jednotlivých ročníků. Pro hráče bylo v kavárně jako pozoronost majitele haly přípraveno pestré občerstvení.

Turnaje se zúčastnilo 26 párů vč. hráčů z Brna, Ostravy, Hustopeč aj. V rámci turnaje všichni hráči odehráli 8 zkrácených zápasů na dva sety do 15ti bodů.
1. místo obsadila dvojice z Brna - Havránková-Havránek (39 b.), 2. místo domácí hráči Peško-Svoboda (32 b.) a 3. místo badmintonisti z Podivína Randula-Solaříková (31 b.).

Děkujeme všem za účast a příjemnou atmosféru!!!