Badminton Břeclav

Známe konečné výsledky 1. ročníku BBL!!!

Od 1. března 2013 probíhala v Břeclavi amatérská badmintonová soutěž dvouher - 1. ročník Břeclavské badmintonové ligy (dále též "BBL").
Soutěže se zúčastnilo 35 hráčů (29 mužů a 6 žen). Přihlášení hráči byli bez ohledu na pohlaví rozděleni do 3-5tičlenných skupin, v rámci nichž sehráli kdykoliv během jednoho měsíce (=jednoho kola) zápasy každý s každým. Po skončení kola hráči dle výsledků vzájemních zápasů postoupili do skupiny vyšší, sestoupili, příp. zůstali ve skupině stávající. Tento princip zajistil možnost se v každém kole setkat s novými soupeři. Výsledky jednotlivých kol se započítávaly do celkového pořadí v BBL.
Letošní 1. ročník BBL proběhl ve čtyřech kolech
v době od 1.3.2013 do 29.6.2013. V sobotu 29.6.2013 byly v hale p. Karla Macha vyhlášeny konečné výsledky 1. ročníku BBL (výsledky uvedeny v tabulce níže). Krom celkového pořadí byli vyhlášeni i tzv. skokani ligy, což byli hráči, kteří v průběhu soutěže nasbírali nejvíce bodů za vyhrané zápasy tzn. nebylo přihlíženo k prémiovým bodům, které získávají hráči v rámci skupin. Skokankou 1. ročníku BBL se stala Barbora Sieglová (se získaným počtem bodů 42), skokanem ligy se stali hned dva hráči - Tomáš Procházka a Jan Rozsypal (oba 72 bodů).
Všichni umístění hráči byli obdarováni dárkovými poukazy a badmintonovým vybavením značky VICTOR

Děkujeme nejen sponzorům ale i všem hráčům za účast v BBL! Budeme se těšit na 2. ročník BBL, který proběhne v době od 1.10.13-31.5.14.

Bližší informace týkající se přihlášení do 2. ročníku BBL a další organizační záležitosti včas zveřejníme na webu. Sledujte www.badmintonbreclav.cz sekce BBL.


Aktuality

Tréninky oddílových dětí ve školním roce 2023/2024!

Máme účet na YouTube.

Fotky z námi pořádaných akcí můžete sledovat v našem webovém fotoalbu.
Činnost badmintonového oddílu je podpořena z dotací poskytnutých Národní sportovní agenturou a městem Břeclav.